A  B  C  Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M  N  O  Ö  P  R  S  Ş  T U  Ü  V  Y W  X  Z

İNTESTİNOL Draje

İNTESTİNOL Draje

İNTESTİNOL Draje  . Koçak Farma

Etken Madde(ler):
Pankreatin 59.4 mg, Sığır safra ekstresi 21.3 mg, Tıbbi kömür 71.1 mg

Piyasa Şekilleri:
120 draje içeren ambalajlarda.

Kullanım Şekli:
Günlük doz yemeklerle birlikte alınan 3x2-4 drajedir. Radyolojik incelemelerde 1-2 gün önceden uygulanmalıdır.

Endikasyonları:
Sindirim yetersizliğinde kullanılır. Dispepsi, meteorizm, spastik ve allerjik konstipasyon, gastrokardiyal semptom kompleksi, ameliyat sonrası görülen hazımsızlıklar, yaz ishalleri, barsak otointoksikasyonları, kolesistopati, ve gastrointestinal sistemin radyolojik incelemelerinde kullanılır.

Kontrendikasyonları:
Karaciğer yetmezliği, safra yolu tıkanıklığı ve ileusta kontrendikedir. Kesin gerekli görülmedikçe gebelerde kullanılmamalıdır. Duyarlılık belirtilerinde tedavi bırakılmalıdır.

Yan Etkileri:
Bulantı, diyare, hiperüri, kozüri ve hiperürisemi gibi yan etkiler görülebilir.

İlaç Etkileşimleri:
Oral demir tedavisi gören hastalarda kullanılmamalıdır.

İNTESTİNOL Draje  .
Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine Başlamayınız !! Sitede yer alan tıbbi ilaçlar Eczacı ve Doktorlara yönelik bilgilerdir.
Copyright © 2016 | bodybuilding TR Eurostargym | ,, eurostargym.com adsense gizlilik politikasi