A  B  C  Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M  N  O  Ö  P  R  S  Ş  T U  Ü  V  Y W  X  Z

PANKREOFLAT Draje

PANKREOFLAT Draje

PANKREOFLAT Draje   

Dr.F.Frik

Etken Madde(ler):
Pankreatin, Dimetilpolisiloksan

Piyasa Şekilleri:
60 draje, 20 draje içeren ambalajlarda.

Kullanım Şekli:
Yemeklerde 1-2 draje çiğnenmeden yutulur. Röngen çekimlerinden önce 2 gün, günde 3-4 kez 2 draje ve çekim günü sabah aç olarak 2 draje verilir.

PANKREOFLAT Draje   Endikasyonları:
Pankreas yetersizliği, safra kesesi, karaciğer, mide ve barsak hastalıklarına bağlı aşırı gaz oluşumu, ameliyat sonrası veya hava yutmaya bağlı gaz yakınmaları ve Roemheld sendromunda endikedir. Karın içi organlarının radyolojik tetkiklerinden önce gaz giderici olarak ta kullanılır.

Kontrendikasyonları:
Proteinlere duyarlılığı saptanmış kişilerde enzim proteinlerine bağlı allerjiler (aksırma, göz yaşarması veya deride kızarma) nedeniyle kullanılmamalıdır.

Uyarılar:
Gebelerde ve emziren annelerde kullanılması gerektiğinde, sağlayacağı yarar/zarar ilişkisi gözönüne alınarak kullanılmalıdır.

Yan Etkileri:
Gastrointestinal kanalın doğal yapısını bozabilir. Nadiren bulantı, kusma, aşırı duyarlılık reaksiyonları (aksırma, lakrimasyon veya deri döküntüleri gibi) yapabilir. Fazla dozları diyare, hiperürikozüri, hiperürisemi yapabilir. Ağız mukoza irritasyonu ve stomatit oluşturabilir.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine Başlamayınız !! Sitede yer alan tıbbi ilaçlar Eczacı ve Doktorlara yönelik bilgilerdir.
Copyright © 2016 | bodybuilding TR Eurostargym | ,, eurostargym.com adsense gizlilik politikasi