A  B  C  Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M  N  O  Ö  P  R  S  Ş  T U  Ü  V  Y W  X  Z

MULTANZİM Draje

MULTANZİM Draje

MULTANZİM Draje 

Fako

Etken Madde(ler):
Pankreatin 300 mg, Safra disperti 50 mg

Piyasa Şekilleri:
30 draje içeren blister ambalajlarda.

Kullanım Şekli:
Yetişkinler için genelde önerilen dozaj, yemeklerden önce veya yemeklerle birlikte 1 ila 3 drajedir.

Endikasyonları:
Hafif ve ağır sindirim rahatsızlıkları, pankreas yetersizliği, gastrik aşili (sindirim suyu yetersizliği), karaciğer ve safra yolları hastalıklarına bağlı sindirim bozuklukları, mide ve barsak ameliyatlarından sonraki sindirim rahatsızlıkları ve mukovisidozda endikedir.

Kontrendikasyonları:
Yüksek bilirubin değerli karaciğer bozukluklarında, safra yolları tıkanmasında, safra ampiyemi, karaciğer koması ve barsak düğümlenmesinde kullanılmamalıdır.

Uyarılar:
Bileşimdeki maddelerden, özellikle proteinlere aşırı duyarlılığı olanlarda dikkatle kullanılmalıdır. Gebeler ve emziren annelerde kullanılması gerektiğinde, sağlayacağı yarar/zarar ilişkisi göz önüne alınarak kullanılmalıdır.

Yan Etkileri:
Yüksek dozlarda bulantı, kusma, abdominal kramp ve diyareye neden olabilir. Daha da fazla dozda alındığında hiperürikozüri ve hiperürisemi oluşabilir.

MULTANZİM Draje 
Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine Başlamayınız !! Sitede yer alan tıbbi ilaçlar Eczacı ve Doktorlara yönelik bilgilerdir.
Copyright © 2016 | bodybuilding TR Eurostargym | ,, eurostargym.com adsense gizlilik politikasi