A  B  C  Ç  D  E  F  G  H  I  İ  J  K  L  M  N  O  Ö  P  R  S  Ş  T U  Ü  V  Y W  X  Z

FLATON Draje

FLATON Draje

FLATON Draje   

Bilim

Etken Madde(ler):
Pankreatin 175 mg, Hemiselülaz 50 mg, Sığır safra ekstresi 25 mg, Simetikon 50 mg

Piyasa Şekilleri:
30 draje içeren blister ambalajlarda.

Kullanım Şekli:
Yemeklerle birlikte 1-2 draje çiğnenmeden yutulur. Röntgen muayenesinden ve ameliyatlardan iki gün önce her yemekten sonra 2'şer draje alınır.

Endikasyonları:
Kronik pankreatit, safra kesesi ve karaciğer hastalıklarından kaynaklanan sindirim bozuklukları; mide-barsak hastalıkları ve ameliyatlardan sonra ortaya çıkan meteorizm ve sindirim bozuklukları; çiğneme güçlüğü olan, yaşlı ve protezli kimselerde görülen sindirim yetersizlikleri ve bozuklukları; yemek sonrası şişkinlik ve geğirmelere yol açan gaz yakınmaları ve sindirim yetersizlikleri; karnın radyolojik muayeneye hazırlanmasında barsak gazlarının giderilmesi amacıyla kullanılır.

Kontrendikasyonları:
Bileşimdeki maddelerden herhangi birine karşı duyarlı olanlarda kontrendikedir.

Uyarılar:
Karaciğer yetmezliklerinde, bilirubin düzeyi yüksek karaciğer hastalıklarında, safra yolu tıkanıklıklarında ve ileuslarda kullanılmamalıdır.

Yan Etkileri:
Fazla miktarda alındığında bulantı ve ishal yapabilir.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine Başlamayınız !! Sitede yer alan tıbbi ilaçlar Eczacı ve Doktorlara yönelik bilgilerdir.
Copyright © 2016 | bodybuilding TR Eurostargym | ,, eurostargym.com adsense gizlilik politikasi