PİLATES NEDİR NASIL YAPILIR ? Resimli Anlatım

PİLATES NEDİR NASIL YAPILIR ? Resimli Anlatım

PİLATES NEDİR NASIL YAPILIR ? Resimli Anlatım

Bunu unutmayın önemli Joseph Pilates prensipleridir ve doğrudan yapılmalıdır. Joseph Pilates 'ten bu yana geliştirilerek gelen standart kavramlardır. Bu nedenle, ilkeleri her zaman plates topuyla bağdaştırmak doğru değildirl, belirli sözcükler ilkeleri sayısını veya bazı kavramlar için kullanılır. kısmen eğitim programı olan Pilates için bazılarını bulacaksınız Yine de benzer plates ilkeleri burada mevcuttur.

Joseph Pilates aslında Contrology"adlı eserinde" . O akış ve nefes , kontrolü, konsantrasyon, merkezleme gibi ilkeler bütünleştirici etkisi üzerinde hareketini hepsi bir olmalı bunlar,beden / zihin / ruh yaklaşım.İsterse platesi bedenle ,topla veya cihazlarla yapın mutlaka bu kurallara uyulması gereklidir.Reformcu bir kimliğe sahip olsanız bile bu kurallar her zaman geçerlidir.

 

 1. Merkezleme: Fiziksel beden, odak noktası merkezi sinir sistemi ve kasıklardan idare edilir ve tüm sistem buralara odaklanarak çalışılır

 2. Konsantrasyon: Egzersizlere bağlılık çok güçlü konsantrasyon ister,en verimli egzersizleri bu şekilde elde edebiliriz..

 3. Kontrol: Pilates Her egzersiz ile kas kontrolü tamamlayarak yapılır . Hiçbir vücut parçası merkezden ayrı çalışmamalı

 4. Hassaslık: Pilates olarak, bilinçlendirme her hareket boyunca olur.Vücut uyumu görecelidir,vücut urganlarının herbiri için ayrı bir yönerge çizilir..

 5. Nefes: Joseph Pilates egzersizleri dolu bir nefes alıp vererek ve vurgulanarak yapılır.Akciğerleri körüklü bir pompa kullanarak dışarı atar. En iyi Pilates egzersizleri pilatesin ayrılmaz bir parçası olan nefes alış veriiyle yapılır..

 6. Akış: Pilates egzersizlerini akıcı bir biçimde yapmak gerekir.. Akışkanlık, zarafet ve egzersizlerin uygulanışkolaylığı vardır.Bir egzersiz tüm vücut üzerinde akıcı olarak yapılı ani hareketlerden kaçınmalı ve adeta danseder gibi nefes ,egzersiz akıcı biçimde yapılmalıdır.

Pilates prensipleri, biraz soyut gelebilir ama denge, zarafet için bu ilkelerin hesaplayarak entegrasyonu sağlamalı bu size herzaman kolaylık sağlayacaktıt

Pilates Egzersizleri,Resimli grafikli videolu anlatım

 

Sistemler 1 2 3

Önceki 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40  Sonraki


 

 

 

 

 

 

 

 


Kas Geliştirme Hareketleri
 • Kalf hareketleriVücut geliştirme ve kas gruplar
 • Kalf hareketleriBodybuilding Videola


  ,|Copyright © 2016 | bodybuilding TR Eurostargym | ,, eurostargym.com adsense gizlilik politikasi

  Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet ve benzerine Başlamayınız !! Sitede yer alan tıbbi ilaçlar Eczacı ve Doktorlara yönelik bilgilerdir.