EMU OIL CİLT SAĞLIĞI ÜRÜNLERİ
emu kuşu

EMU OIL BUGÜN ŞU ALANLARDA KULLANILMAKTADIR
 • Kozmetik
 • Masaj Yağı
 • Farmakoloji ve Sağlık Alanında
 • Terapi Ürünlerinde
 • Yanık Tedavisinde
 • Morarma, İncinme ve Kas Ağrıları (düşüş, spor, atletizmle ilgili problemler)
 • Veterinerlik ve Hayvancılık
 • Güneş Yağı
 • Böcek Korunması
 • Kilo Kontrol
 • Burada yayınlanan bazı alıntılar "EMU OIL'ın kalp ve damar hastalıklarına karşı kullanım tespitleri" Dr. Leigh Hopkins tarafından hazırlanmıştır.

  Son 25 senede Tıp teknolojisi çok büyük bir ilerleme kaydetmiş olmasına rağmen kalp hastalığı, batılı ülkelerde bile erken ölümlerde halâ en büyük paya sahiptir.

  Obezlik, sigara kullanımı ve aşağıdaki risk faktörleri kalp hastalıklarına sebep olmaktadır:

  1. yüksek-düşük yoğunlukta lipo-protein (LDL/kötü kolesterol)
  2. yüksek triglyceride
  3. yüksek tansiyon
  4. düşük-yüksek yoğunluktaki lipo-protein (HDL/iyi kolesterol)
  5. yüksek tıkanmaya meyil

  Bunların hepsi metabolik risk faktörüdür ve özellikle yağ tüketiminin değiştirilmesiyle birlikte doğru perhizle düzenlenebilir.

  Soru devam ediyor. Hangi yağ karışım tüketimi doğrudur? Çok zayıf insanlar da çok kilolu insanlar da dengesiz yağ tüketmektedir. Vücut, en dengeli yağ karışımını ister. EMU OIL'ın içeriğindeki yağ karışımı tıpatıp insan yağı profiline eşittir. Hatta biraz daha fazla temel yağ oranı içermektedir ve bu da kesinlikle yararlıdır.

  Böylece EMU OIL, dengeli yağ olarak tanınmaktadır. EMU OIL tüketimi perhizdeki aşırı miktardaki doymuş yağ tüketimini dengelemeye yardımcı oluyor. Vücuttaki depolanmış yağların oluşumu yıllar sürdüğüne göre, bu dengeyi düzeltmek de aylar hatta yıllar alıyor.

  EMU OIL ile birlikte düzgün bir kilo kontrol beslenmesi ve antrenman çok mükemmel bir reçetedir.

  Uzun sözün kısası: Yağ asitlerinin farmakolojik ve fizyolojik hareketi vardır. Düşük oranda PUFA ve MUFA, kanser ve kalp hastalıklarını erken teşhiste biyolojik işaretçilerdir. Perhizde, EMU OIL'de bulunan dengeli yağ tüketimi sağlıklı yaşam için çok kritiktir.

  Amaç sadece yüksek derecedeki kolesterolü düşürmek değil, bu insanları, zamanı geriye döndürerek eski sağlıklarına kavuşturmaktır.

  Damar tıkanıklığı kalp krizinin ana sebebidir. İleri aşamadaki tıkanıklıklar angioplasty ile ve by-pass ameliyatıyla tedavi edilebilir.

  Ancak doktorlar, böyle ağır durumlarda olmasa bile, ufaktan başlayan damar tıkanıklıklarına, hastalık tamamen büyümeden ve damarlar tamamen tıkanmadan önce önüne geçebilmek için daha basit bir çözüm yolu aramaktadırlar.

  Bazı ilaçlar, örneğin: Lipitor, Zocor ve Pravachol dünyanın en yüksek satışlarını kaydetmiştir. Bu da dramatik olarak LDL'yi (kötü kolesterol) düşürmek amacıyla (LDL, damar tıkanıklığına yol açar) gittikçe daha fazla oranda EMU OIL kullanıma sunuluyor.

  Ve bu araştırma şu soruyu beraberinde getiriyor; LDL ne kadar düşük olmalı? A.B.D.'nin federal düzenlemelerindeki önerisi ve hedefi kalp rahatsızlığı olan insanlarda her desilitre kanda 70 mg olmasıdır.

  Cleveland Clinic Cardiologisti Dr. Steven Nissen ülke çapında deney raporlar hazırladığı için bütün kalp doktorları toplantısında yer almaktadır ve onun görüşüne göre "LDL, 60 mg olmalı, daha düşük olması daha faydalı olduğu için daha mantıklı geliyor."

  CARPAL TÜNEL SENDROMU

  Dr. Leigh Hopkins Emu Oil kullanarak "Carpal Tünel Sendromu" tedavisi sunmuştur.

  Bu sendrom tekrarlı stres hareketinin sonucu olarak ortaya çıkmaktadır ve günümüzde çalışmakta olan insanlar gittikçe daha fazla bu sendromdan şikâyetçi oluyorlar. El ve kollarıyla sürekli aynı hareketi yapan işçiler bu durumla daha fazla yüz yüze kalıyor. Müzisyenler, ahçılar, yazarlar, daktilo kullananlar, sabahları parmak sertliğinden, tutma gücünün azlığından ve el ve bilek ağrısından şikâyetçi olmaktadırlar.

  Bu sendromun sebebi bilekteki tendonların tahriş olması sonucu iltihaplanması (mesela yazma ve daktilo kullanmak). Bu tendonlar eldeki kemik ve ligament arasındaki dar bir tünelden geçmektedir, o yüzden bu rahatsızlık 'tünel sendromu' olarak anılmaktadır. En yaygın tedavi ise özel el antrenmanı ve oral veya anti-iltihap ilaçları enjekte etmektir (örneğin: ibuprofen). Bir diğer yöntem ise; tüneli genişletmek ve baskı altındaki sinir damarının baskısını azaltmak için çok yaygın olmayan fakat bir hayli etkili olan tedavi ise B6 ve B2 vitaminleri almak suretiyle olmaktadır. EMU OIL, anti-iltihap ve carpal tünel sendromunu rahatlatıcı olarak kullanılır, aynen enjekte edilen ibuprofen veya mortin etkisini verir. B6 ve B2 EMU OIL ile birlikte 3 ay boyunca, her öğünde 100 mg olmak suretiyle 300 mg alındıktan sonra bu süreç sonunda bir gelişim kaydedilmezse bir başka terapi denenmeli çünkü kalıcı bir sinir hasarı söz konusu olabilir.

  NOT: Burada verilen bilgiler kesinlikle  bilimsel amaçlı, tıbbî öneri değildir. Tedavi ve muayene için doktorunuza danışınız.

  EMU OIL KULLANARAK KİLO VERMEK

  Dr. Leigh Hopkins, EMU OIL'ı kullanarak kilo vermeyi veya EMU OIL'ın metabolik oranını yükseltme konusunda şunları söylemektedir: "Kilo vermek ülkemiz insanlarının ve obezitede gittikçe daha da büyüyen bir problem haline gelmektedir. Görülüyor ki piyasadaki perhizler de perhiz yapanlar kadar yaygındır. Metabolik fonksiyonlarımızı etkileyen perhizleri anlamak çok önemlidir. Yağ yemek, kilo vermeye çaba gösterenler için  saçma bir öneri olabilir. Ancak perhiz yapmadan önce düşünün! Kalori almayı kısıtlamak iyi sonuçlar getirebilir ve limitini şekerli gıdalar tüketerek harcama cazip gelebilir. Ne doktorlar ne de besin uzmanları bunun tersini söyleyemez. Perhizlerinizde birdenbire dramatik değişikler denemeyin! Bu şekilde sadece kendinizi sevdiğiniz yemeklerden mahrum bırakmış olmuyor aynı zamanda başarısızlığa doğru giden bir yolda kendinize boş yere yüklenmiş oluyorsunuz. Önemli olan yavaş yavaş başlayıp derece derece alışkanlıkları değiştirmek.

  Sağlıklı beslenme için ilk önce dengeli perhizin ne olduğunu anlamak gerekir. Besin tabloları (kalori cetveli/guideline)  mesela yemek rehber piramitleri, dengeli ve sağlıklı beslenme için her yemek grubundan ne kadar tüketmemiz gerektiğini gösteriyor.

  Bu besin piramitleri bakliyat, meyve ve sebzelerin tüketiminin altını çiziyor ve aynı zamanda yağ ve şekerden uzak kalmayı öneriyor.

  Yağları dikkatli seçiniz, çünkü yağ da bir besindir ama her yağ aynı değildir. Tavuk, balık ve az yağlı süt ürünlerini tercih ediniz. Balık yağı, zeytinyağı ve EMU OIL gibi iyi yağları tüketmeye çaba sarf ediniz.

  Aşağı yukarı 50 temel besin çeşidi vardır. Linoleic asit (EMU OIL'de bol miktarda bulunan), besin olarak vücut tarafından günde en fazla ihtiyacı giderilmesi gereken besindir. Obez insanlar, temel yağlara zayıf insanlardan daha fazla ihtiyaç duymaktadır.

  Antrenman yapın! Antrenman yapmak zor olabilir, öyleyse yavaş yavaş  başlayın. Hatta gün içinde değişik zaman dilimlerinde yalnızca birer dakikayla başlayın ve bu süreyi yavaş yavaş arttırın.

  Başarılı bir perhiz yürütmek için bu 50 temel besinin belirli miktarlarda tüketilmesi gerekmektedir. Aksi halde vücut, kapasitesini gösterebileceği verimlilikte çalışamamaktadır. Çok basit bir şekilde vücudunuza yeterli miktarda bu 50 temel besini sağlarsanız kendinizi daha sağlıklı ve enerji dolu hissedecek ve böylece kilo vermek için metabolizmanızı kuvvetlendirmiş olacaksınız.

  Temel yağ asitleri, diğer yağlar kadar kalori içermesine rağmen aşırı miktarda tüketildiğinde bile vücut tarafından sadece enerjiye dönüştürülerek kullanılmaktadır. Metabolizmayı hareketlendirir, metabolik ve oksidasyon oranını yükselterek yağ ve glikoz tüketim oranını arttırır.

  Temel yağların tüketimi, tüketilen toplam kalorinin %12-15'ini oluşturuyorsa, kişinin kilo vermesi mümkündür ve bu, ince kalmayı sağlar. Temel yağların ana yapısal, hormonal ve elektriksel fonksiyonları vardır, sadece enerji için kullanılmakla kalmazlar. Sonuç, temel yağlar kilo kontrolüne yardımcı olmaktadır. Kalori miktarını düşürmenin, sonuç olarak kilo vermek ve başarılı bir perhiz yürütmek anlamına gelmediğini anlamak çok önemlidir. Peki neden? Çünkü vücut metabolik oranını düşürerek doğal olarak kendisini korumaya çalışır.Vücut normal olarak direniş moduna girerek enerji tasarrufu için çaba sarf edip açlık döneminde yetersiz kalori tüketiminde hayatta kalmak ister.

  Başarılı kilo verme programına sahip olabilmek için metabolik oranı yüksek tutmak gerekir ki vücut kalori yaksın.

  Fiziksel antrenmanlar bu metabolik oranı yükseltir ve böylece kalori yakılmış olur.

  Kısaca, başarılı bir perhiz programı için bütün 50 temel besinlerden tüketmek gerekir. Ve bu temel besinleri günlük olarak en fazla içeren madde linoleic asittir ve bu asit bol miktarda EMU OIL'de bulunmaktadır.

  Bu temel besinlerin yanı sıra yeterli kalori tüketimiyle yükselen metabolik oran, kilo verme programını temelidir. Ayrıca dikkatli kalori azaltmayla birlikte yapılan antrenmanlar kilo vermeyi beraberinde getirir ve kilolar vücuda geri dönmez.

  EMU OIL'IN YARARLARI

  Araştırmalar EMU OIL'ın eşsiz olduğunu gösteriyor, ve bütün gözler dikkatlice bu yağın doğal madde piyasalarında ne kadar değer sahibi olduğunu inceliyor.

  Doğa dostu ve yan etkisiz ürünler piyasada hız kazanıyor.

  EMU OIL, belgelenmiş olarak şu faydaları tek başına barındırmaktadır:

  1. Anti-iltihap etkisi
  2. Nemlendirici
  3. Kolesterol düşürücü
  4. Topikal cilt ürünleri için penetrasyon gücü
  5. Yüksek epidermal (deri) canlandırma gücü
  6. Non-comedonic (cilt gözeneklerini tıkamaz)
  7. Temel yağ asitlerini içeren olağanüstü yara iyileştirici bir ajan
  8. Keloids (çatlaklar) sebebiyle oluşan izleri yok edici
  9. Daha az acıyla iz bırakmadan hızlı yanık iyileştirici
  10. Kilo verdirici

  Avustralya'da uzun zamandır ticarî uygulamalarda kullanılmasına rağmen ilk EMU OIL ürünleri A.B.D.'de 1992'den sonra gün ışığına çıkarıldı.

  EMU OIL - BUGÜN.

  Görüldüğü kadarıyla EMU OIL, modern dünyanın keşfedilmemiş sırlarından biri haline gelmiştir. Naturel içeriklidir ve eski Avustralya yerlileri tarafından zevkle kullanılmış ve korunmuştur. Sanayileşmiş dünyamızla sadece son 10 yıldır iyiliklerini paylaşmaya başlamıştır.

  Bu doğal iyileştirici, uluslar arası kozmetik piyasasında yerini almış ve hırslı araştırma ve pazarlama şirketleri yarış halinde bu ürünün rekabetçi pazarda gerçek değerini ön plâna getirmektedir.

  Uzun ve giderek artan pozitif ifadeler ve araştırma dataları bu yağın bitmek tükenmek bilmeyen yararlarını gündeme getirip yaygın bir şekilde herkes tarafından kullanılmasını hedeflemektedir.

  Tıp profesyonelleri ve bilim camiası, sağlık bilincine varmış tüketicileri mercek altına almışlardır.

  EMU OIL, çok umut verici organik bir eklem olarak hayatın her alanında yayılmıştır. Örneğin tıp, yiyecek ve hatta sanayi makinelerinde kullanılmaktadır. Bu doğal ağrı azaltıcı madde aynen ağır kimyasal ilaçların etkisini verir. Farkı ise, yan etki vermemesi.

  "BUGÜN HİÇBİR YAĞ EMU OIL'IN EŞİTİ OLARAK GÖSTERİLEMEZ."

  SAYFA  1 2 34  5  6  7
  SATIŞ TEL: 02122264884 - - 05377865582

  www.eurostargym.com

 • Kas Geliştirme - Vücut Geliştirme Hareketleri


 • KAMPANYALAR
   
  eurostargym.com adsense gizlilik politikasi