EMU OİL YAĞI

emu oilEMU OIL'in Kullanım Alanları
•Cilt Nemlendiricisi:Streoidsiz, hormonsuz ,cildin en derin katmanlarına kadar nüfuz eder. Gözenekleri tıkamaz
•Egzama&Psoriasis:İltihap ve tahrişleri azaltır.Aynı zamanda yoğun nem sağlar.
•Güneş Yanıkları&Yanıklar:Daha az ağrıyla ve iz bırakmadan daha çabuk iyileşmeyi sağlar.
•Yaralar:Emu yağı ,ameliyat sonrası izlerin yok olmasında yardımcı olur ve yara izlerini yatıştırarak iyileşmeyi kolaylaştırır.
•Eklemler/Kaslar/Romatizma:Ağrı ve iltihabı azaltıcı etkisi vardır.
•Çatlaklar:Yeni oluşmuş çatlakları yok eder ve oluşacak olanları önler.
•Morarma ve Kas ağrıları:Ağrıları dindirmede ciddi oranda etkisi vardır ve morarmaların çabuk iyileşmesini sağlar.
•Masaj:Deri altı iltihapları kurutur ve kas ağrılarını tamamen dindirir.
•Böcek Isırmaları ve Sokmaları:Kaşıntı Ağrı ve iltihabı yok eder.
•Saçlar:Şampuanınıza 1 damla ekleyin ve yıkayın.Böylece saç derisi nemlenir ve saçlar daha parlak bir görünüme sahip olur.
•Tırnaklar:Güçsüz ve nemsiz tırnakları onarır ve katikülleri güçlendirir.
•Dudaklar:Kurumuş ve çatlamış dudakları canlandırır ve uçukları tedavi eder.
•Bebek Pişikleri:Bebeklerdeki kaşıntı ve rahatsızlığı gidermeye yardımcı olur
•Pets:En sadık dostlarınızın tüy ve derisini ,doğal olarak nemlendirir.

EMU OIL MUCİZESİ İLE TANIŞIN

5.BÖLÜM
ROMATİZMA İÇİN YENİ YAĞ FORMÜLÜ

Avustralya'daki Michael Whitehouse Adelaide Üniversitesi Birleşik Araştırma Projesi Laboratuarı ve yine Avustralya Sidnic'teki Peter Ghosh Royal North Shore Hastanesi'nin Experimental Study to Determine the Anti-Arthritic Activity of a New Emu Oil Formulation (EMMP) raporlarındaki araştırmalar EMU OIL'ın hayvanlardaki iltihap ve romatizmaya karşı etkisini kayıt etme amacıyla yapılmıştı. Ve bu rapora dayanarak Whitehouse ve Ghosh 25 yıldır anti-romatizma hakkında geniş çapta araştırma yapmış ve basın aracılığı ile anti-romatizma ilaçlarının evrimi ve geliştirilen yeni ilaçlarla ilgili konuşmalar yapıp yazılar yazmışlardır.

İltihap hakkındaki proje sonuçları gösteriyor ki, en güçlü formül methyl salicylate (kış yeşili yağı), isopropanol ve menthol EMU OIL ile karıştırıldığında görülmektedir. Ve bu karışımda iltihaba karşı sinerjistik etkiler EMU OIL ile methyl salicylate arasında oluşmaktadır, yalnız başlarına kullanılmasından çok daha iyi sonuçlar vermektedir ve sadece EMU OIL'ın etkisi diğer ürünlerin etkisinin toplamından çok daha fazladır.

CİLT YENİLEME ÖZELLİĞİ

Boston Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Tıp, Fizyoloji ve Dermatoloji Profesörü olan Michael Holick, MD, Ph. D, bir araştırma gerçekleştirdi ve bu araştırmada proseslenmiş EMU OIL kullandı. Sonuçlar o kadar şaşırtıcıydı ki; bu çalışma hemen hemen bütün tıp dünyası ve basında gündemin ilk sırasına yerleşti. Dr. Holick'in ilgi alanı cilt ve saç hücrelerini şok etkisiyle çalıştırarak canlandırmaya yönelikti: "Değişik fare gruplarındaki bazı farelerin derilerini kaldırdık ve basit bir deneyle yüzeysel olarak yağ uyguladık. Ve bunu 2 hafta boyunca devam ettirdik. Gördük ki, DNA sentezinde %20 artış var, yani %20 canlanma hareketi var ve bu oran 2 fare grubu arasında kıyaslama yapıldığında proseslenmiş EMU OIL'ın, diğer ürüne büyük bir fark attığını kanıtlıyor. %20 küçümsenecek bir rakam değil."

Dr. Holick şöyle devam ediyor: "Saç hücrelerinde pozitif yönlü gelişme kaydettik. EMU OIL deri gelişiminde çok yararlı bilimsel işaretler sunuyor. Bu da EMU OIL'i nasıl simule etmemiz gerektiğini düşündürüyor."

KLİNİK KULLANIMLAR VE GÖZLEMLER

Kliniksel, naturel bazlı ürünlerle ilgilenen Dr. G. R. Hobday, uzun zamandır EMU OIL kullanıyor: "EMU OIL, Avustralya hükümeti ve özel laboratuarlar tarafından sürekli test ediliyor ve sonuçlar gösteriyor ki; bu üründe steroid, hormon ve hatta bakteri yok."

10 yıldır 500'den fazla hastasında EMU OIL kullandığını belirten Dr. Hobday şöyle diyor: "EMU OIL hakkında hiç alerji şikâyeti kaydetmedik."

Bundan da önemlisi, Dr. Hobday vurguluyor: "EMU OIL ile yapılan klinik araştırmaların sonucunda çok açıkça görülüyor ki EMU OIL'ın 2 önemli etkisi iltihaplara karşı ajan olması ve derinin en derinlerine kadar nüfuz etmesi. Ayrıca güneşe karşı koruma sağlaması da çok büyük bir avantaj."

Dr. Hobday EMU OIL'ın deri üzerindeki etkilerini 10 yıl boyunca araştırmıştır. Ve raporlarında şunları açıklamıştır: "EMU OIL'ı deneyler için hastalara kullandıktan sonra, reçete ile yazmaya başladım ve üç konuda; kuru cilt problemlerinde, kas ve eklem ağrılarının tedavisinde ve epithelenmiş yaraların tedavisinde hastalarıma verdim ve olumlu sonuçlarını hep birlikte gördük, yaşadık

BU ALANDA EMU OIL'IN KULLANIM SONUÇLARI

CİLT:

. Egzama: Naturel EMU OIL'den yapılan kremler ve saf EMU OIL egzamayı tedavi ediyor. Cilt hassasiyetini ve iltihaplanmayı önlüyor.
. Çatlaklar: Vücutta oluşmuş çatlakları yok ediyor ve yenilerinin oluşmasını önlüyor.
. Yanıklar: Daha az acıyla daha hızlı iyileşme sağlanıyor ve yanık izlerini çok büyük bir oranda yok ediyor.
. Cilt Nakli Ameliyatlarında: Daha az ağrı ve daha az iz.
. Sedef Hastalığı: Bu rahatsızlığı olan birçok hastaya çözüm getirmiştir.

EKLEMLER

. Eklem Ağrıları: Eller, ayaklar, dizler ve dirsekler gibi bölgelerdeki eklem sertleşmelerini önlüyor, ağrıları azaltıyor ve şişkinlikleri yok ediyor.
. Morarma ve Kas Ağrıları: EMU OIL ile müdahale edilen morarma ve kas ağrılarında hissedilebilecek ve gözle görülebilecek oranda çok büyük bir başarı elde edilmiştir. Spordan kaynaklanan kas incinmelerinde ve ağrılarda masaj yağı olarak tatbik edildiğinde çok etkili bulunmuştur.

YENİ YARALAR

. Epithelialize Edilmiş Yaralar: EMU OIL, iz yapıcı hücrelerin formasyon yapmalarını engeller, ameliyat sonrası yaraları rahatlatır ve iltihaba karşı savaşır.

Ve rapor şöyle noktalanıyor: "EMU OIL'ın kullanımları bizi birçok yeni klinik  araştırmalara yönlendiriyor. EMU OIL, tıp dünyasındaki yerini haklı bir şekilde kazanmıştır ve bu ürünü herkes kullanmalı."

YANIK TEDAVİLERİNDE

Texas Lubbock Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndeki Dr. John Griswold ve yanık merkezi yöneticisi Timothy J. Harner, 9 ay boyunca 10 yanık hastasında birlikte araştırma yapmışlar ve sonuçları kayıt altına almışlardır.

Bu projenin amacı EMU OIL'ı analiz etmek ve yanık tedavisindeki iyileştirme gücünü ölçmekti.

Araştırma sonuçlarını içeren bu rapor, iki önemli konuda şunları göstermektedir:

  1. Hastaların tümü EMU OIL'ı kullanmaktan ve aldıkları sonuçlardan rahatlık duymuştur.
  2. Kesinlikle gözden kaçırılamaz değişiklikler not edilmiştir.

Yaraların fotoğrafları çekilmiş ve deneyden habersiz olan 3 uzman yaralardaki iltihap ve izleri takip etmiştir. (Tabii ki, bu 3 uzman tedavi edilen hastalardan hangilerinin EMU OIL kullandığını bilmemekteydiler). Değişiklikler o kadar barizdi ki, kaydedilecek derecede önemli gelişmeler sağlanmıştı.

EMU OIL ARAŞTIRMASI: EMU OIL, CİLDİN SUSAMIŞ OLDUĞU ŞEY Mİ?

Texas Tech Üniversitesi'nden Dr. Alexander Zemtsov, EMU OIL'ın kozmetik alanında nemlendirici olarak ve potansiyel tıp e eczacılık alanlarında iyileştirici olarak kullanımı hakkında bir araştırma yürüttü.

Dr. Zemtsov kendisine şu soruyu sordu: "Neden bir şirket ürünlerinde EMU OIL ister? Cevap, sonuçlarda yatıyor."

EMU OIL ile ilgili tespit edilmiş ve kanıtlanmış veriler sonucu, onu penetre gücünü, non-comedogenic oluşunu, alerji yapmamasını ve çok mükemmel bir nemlendirici oluşunu kimse inkâr edemez.

DERİ KALINLAŞMA ARAŞTIRMASI

Birkaç sene önce, "yaşlılardaki cilt kalınlaşması" ile ilgili yapılan bir araştırmada müthiş sonuçlara ulaşıldı. Bu araştırmaya ve EMU OIL ile ilgili yapılmakta olan araştırma sonuçlarına internetten ulaşabilirsiniz.

Kullanım Şekli
Masaj Yaparak Harici Uygulanır.
SAYFA  1 2 34  5  6  7
SATIŞ TEL: 02122264884 - - 05377865582
  • Kas Geliştirme - Vücut Geliştirme Hareketleri


  • KAMPANYALAR
     
    eurostargym.com adsense gizlilik politikasi