EMU OİL YAĞI    

Emu Oil Krem

EMU OIL'in Kullanım Alanları
•Cilt Nemlendiricisi:Streoidsiz, hormonsuz ,cildin en derin katmanlarına kadar nüfuz eder. Gözenekleri tıkamaz
•Egzama&Psoriasis:İltihap ve tahrişleri azaltır.Aynı zamanda yoğun nem sağlar.
•Güneş Yanıkları&Yanıklar:Daha az ağrıyla ve iz bırakmadan daha çabuk iyileşmeyi sağlar.
•Yaralar:Emu yağı ,ameliyat sonrası izlerin yok olmasında yardımcı olur ve yara izlerini yatıştırarak iyileşmeyi kolaylaştırır.
•Eklemler/Kaslar/Romatizma:Ağrı ve iltihabı azaltıcı etkisi vardır.
•Çatlaklar:Yeni oluşmuş çatlakları yok eder ve oluşacak olanları önler.
•Morarma ve Kas ağrıları:Ağrıları dindirmede ciddi oranda etkisi vardır ve morarmaların çabuk iyileşmesini sağlar.
•Masaj:Deri altı iltihapları kurutur ve kas ağrılarını tamamen dindirir.
•Böcek Isırmaları ve Sokmaları:Kaşıntı Ağrı ve iltihabı yok eder.
•Saçlar:Şampuanınıza 1 damla ekleyin ve yıkayın.Böylece saç derisi nemlenir ve saçlar daha parlak bir görünüme sahip olur.
•Tırnaklar:Güçsüz ve nemsiz tırnakları onarır ve katikülleri güçlendirir.
•Dudaklar:Kurumuş ve çatlamış dudakları canlandırır ve uçukları tedavi eder.
•Bebek Pişikleri:Bebeklerdeki kaşıntı ve rahatsızlığı gidermeye yardımcı olur
•Pets:En sadık dostlarınızın tüy ve derisini ,doğal olarak nemlendirir. EMU OIL MUCİZESİ İLE TANIŞIN

4.BÖLÜM
ARAŞTIRMALAR

EMU OIL'ın değişik özellikleri hakkında dünyanın her yerinde çok sayıda araştırma yapıldı ve halen de yapılmaya devam ediliyor. Bu bölümde EMU OIL'ın içeriği, yararları, değişik alanlardaki kullanışları ve yapılmakta olan araştırmalar hakkında  bilgi edineceğiz.

COMEDOGENCITY TESTİ

Kozmetik anlamda cilt bakımında yağ kullanmanın en büyük sakıncası, yağın cilt gözeneklerini tıkaması ve bunun sonucu ciltte akne oluşumuna neden olmasıdır. Houston'daki Texas Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, Comedogencity (deri gözeneklerini tıkama) testinde EMU OIL kullanıldı. Gözlem ve histroloji sonuçları 1 puanın altında çıktı. Bu sonuç gösteriyor ki; bu yağ insan cildinde kullanıldığında comedogenic üretmesi mümkün değil. Süper!

Sonuncu değerlendirme raporu ise bize şunu göstermektedir: "Gözlem ve histrolojik comedogenicity testinde EMU OIL kullanılmış olup, bu ürün %25'ten %100'e varan bir oranda non-comedogenic'tir."

EMU OIL'ın içeriğinde yağ bulunmasına rağmen, bu test onun deri gözeneklerini tıkamadığının bir kanıtıdır.

YAĞ ASİTLERİNİN ANALİZİ

Auborn Üniversitesi Besin ve Yiyecek Bilim Fakültesi'nde Associate Professor Dr. Margaret C. Craig-Schmidt tarafından yapılan yağ asit analizi sonucu EMU OIL'ın kozmetik üretimde kullanılışı gayet uygun bulunmuştur. Kozmetik kullanılışın yanı sıra EMU OIL'ın eklem iltihaplarını azaltma gücü de hem Avustralya hem de A.B.D.'de yapılan laboratuar araştırmaları ve analizlerinde kanıtlanmıştır.

EMU OIL, naturel olarak çok yüksek derecede linoleik asit içermektedir. Linoleik asit, kas ve eklem rahatlatıcı olarak bilinmektedir ve lokal anti-iltihap etkisi sağlamaktadır.

PENETRE ETKİSİ

Alabama'da Farmakoloji Uzmanı ve Yağ Araştırıcısı Allen Stricklan, EMU OIL'ın penetre etkisini "Fosforsuz oluşundan kaynaklanıyor"  diyerek açıklıyor ve ekliyor: "İnsan derisinde fosfolipit açığı vardır. Yani cildimiz fosfor içermez. Herhangi bir ürünü cildimize sürdüğümüzde -bu ürün fosfor içeriyorsa- cilt programlanmış bir şekilde bu ürünün cildin alt tabakalarına kadar girmesine izin vermez. Ne zaman ki fosforsuz bir ürünle cildi karşı karşıya bırakırsak cildimiz o ürünü hemen en derin katmanlarına kadar alır."
Dr. Craig-Schmidt: "İlaç ve kozmetik ürün belgelerine baktığımda çok şaşırdım. Oleik yağ asitlerinin ulaşımı hızlandıran bir ajan olduğunu ve bio-aktif maddeleri cilt altı hücreler arasında taşıdığını öğrendim. Yani, EMU OIL'ın içeriğinde bulunan yüksek miktardaki oleik asit, ürünün cildin en derin katmanlarına kadar girmesini sağlıyor ve aynı zamanda aktif olan maddeleri taşıyarak vücudun ihtiyacı olan yerlerine ulaştırıyor."

ROMATİZMA AĞRILARI

1995 yılında Oklahama'daki Clinic Ardmore Hastanesi'nde Dr. Thom Leahey yaptığı bir romatizma araştırmasında, ellerinde romatizma rahatsızlığı olan hastalarda EMU OIL kullanmış ve pozitif sonuçlar elde etmiştir. Ve ellerde hissedilebilecek derecede romatizmadan kaynaklanan ağrılar azalmıştır.

Dr. Leahey'in rapor sonucu: "Bu 2 haftalık araştırmada 12 kişiden 7'si EMU OIL kullanmış ve büyük ölçüde ağrılarda azalma kaydedilmiştir. EMU OIL'ın sabah ağrılarını ve şişkinliklerini de azaltmış olduğu belirlenmiştir."

Dr. Leahey'e göre, bu ürünün en büyük avantajı erken romatizma ağrıları kısmında olacak: "Çok etkili olan, yüzeysel kronik veya yıpratıcı romatizmal durumlarda kıkırdak hemen hemen yok olmuş durumdadır. Bu yağ, diz etrafı ve içindeki iltihabı azaltıyor ve böylece daha fazla hareket alanı yaratılmış oluyor."Kullanım Şekli
Masaj Yaparak Harici Uygulanır.
SAYFA  1 2 34  5  6  7
SATIŞ TEL: 02122264884 - - 05377865582
  • Kas Geliştirme - Vücut Geliştirme Hareketleri


  • KAMPANYALAR
     
    eurostargym.com adsense gizlilik politikasi