EMU OIL CİLT SAĞLIĞI ÜRÜNLERİ
emu oil sabunu EMU OIL'in Kullanım Alanları
•Cilt

EMU OIL SABUN Nemlendiricisi:Streoidsiz, hormonsuz ,cildin en derin katmanlarına kadar nüfuz eder. Gözenekleri tıkamaz
•Egzama&Psoriasis:İltihap ve tahrişleri azaltır.Aynı zamanda yoğun nem sağlar.
•Güneş Yanıkları&Yanıklar:Daha az ağrıyla ve iz bırakmadan daha çabuk iyileşmeyi sağlar.
•Yaralar:Emu yağı ,ameliyat sonrası izlerin yok olmasında yardımcı olur ve yara izlerini yatıştırarak iyileşmeyi kolaylaştırır.
•Eklemler/Kaslar/Romatizma:Ağrı ve iltihabı azaltıcı etkisi vardır.
•Çatlaklar:Yeni oluşmuş çatlakları yok eder ve oluşacak olanları önler.
•Morarma ve Kas ağrıları:Ağrıları dindirmede ciddi oranda etkisi vardır ve morarmaların çabuk iyileşmesini sağlar.
•Masaj:Deri altı iltihapları kurutur ve kas ağrılarını tamamen dindirir.
•Böcek Isırmaları ve Sokmaları:Kaşıntı Ağrı ve iltihabı yok eder.
•Saçlar:Şampuanınıza 1 damla ekleyin ve yıkayın.Böylece saç derisi nemlenir ve saçlar daha parlak bir görünüme sahip olur.
•Tırnaklar:Güçsüz ve nemsiz tırnakları onarır ve katikülleri güçlendirir.
•Dudaklar:Kurumuş ve çatlamış dudakları canlandırır ve uçukları tedavi eder.
•Bebek Pişikleri:Bebeklerdeki kaşıntı ve rahatsızlığı gidermeye yardımcı olur
•Pets:En sadık dostlarınızın tüy ve derisini ,doğal olarak nemlendirir.

EMU OIL MUCİZESİ İLE TANIŞIN

3.BÖLÜM
KLİNİK FARMAKOLOJİ PROFESÖRÜ'NÜN EMU OİL HAKKINDA DÜŞÜNDÜKLERİ

Pennsylvania Doylestown'dan Dr. Leigh Hopkins EMU OIL'ı uzun yıllar boyunca kullanmış ve üzerinde araştırma yapmıştır: "Sağlıklı bir bünyeye sahip olabilmek için her insan yeterli miktarda en az 50 temel besin tüketmelidir. Ve bunların çoğu EMU OIL'ın içeriğinde doğal olarak bulunmaktadır" diyor ve ekliyor: "Benim görüşüme göre insanların perhizlerinde bu temel besinler eksik. Ve burada kimlerin bu yağdan faydalanabileceklerini öngören bazı işaretler ve belirtiler, insanların perhizlerinde bu temel besinlerden ve yağlardan ne kadar yoksun olduklarını yansıtıyor. İnsanların tükettikleri besinlerde yağ bulunup bulunmaması değil, bu yağ çeşitlerinin arasındaki dengesizlik insanların kilo verememesine neden oluyor. Yani burada kritik olan şey, kalite ve miktar."

Dr. Hopkins ekliyor: "Amerikan perhizlerinin dikkati hep çok kalori taşıyan besinlerden uzaklaşmaya yoğunlaşmıştır, ve bu tip yağlara hep temel besin olarak değil kalori taşıyıcı olarak bakılmıştır. İşte burada EMU OIL etkisini göstermektedir. İnsanlar yağları yeterince önemsemiyorlar, fakat mükemmel sağlığa ulaşmak için kritik olan yağları perhizinizden uzaklaştırdıkça EMU OIL'ın  ne kadar etkili bir ürün olduğunu göreceksiniz."

"Ve buna en mükemmel aday kadınlardır, çünkü; yağlı-yağsız yemek seçimine erkeklerden daha fazla dikkat etmektedirler. Bunun doğal sonucu olarak kadınlar EMU OIL'dan en fazla yararlananlar olacaklardır."

DOKTORLAR VE KARYO-PRAKTİKÇİLERE GÖRE EMU OİL

Oklahama Tonkawa'dan  Dr. Patty Heatly ve Texas Decatur'dan Dr. Ron Westbrook şu görüş üzerinde hemfikirler: Amerika'daki 20 milyondan fazla düzenli karyo-praktik tedavisi gören hastanın çok azı EMU OIL'ı keşfetmiş ve diğerleri maalesef yararlarından mahrum kalmıştır."

Dr. Headly ekliyor: "Karyo-praktik alanında masajla tedaviye başladım. Masaja başladığımdan beri EMU OIL kullanıyorum ve EMU OIL, masajın çok önemli bir parçasını oluşturuyor. Ben hem masaj hem de yerleştirme yapıyorum. Ve gerçekten EMU OIL'ı kafadan ayak parmaklarına kadar kullanıyorum. Bazı kronik omuz ve diz problemleri yerleştirmeyle halloluyor ama bu tip durumlarda EMU OIL, tedavinin en son ve en önemli kısmını oluşturuyor. Bunu çok müthiş buluyorum. Belin alt kısmındaki ağrılarla mücadelemde sadece karyo-praktik uygulayarak sonuç alabiliyorum ama karyo-praktikte EMU OIL kullandığımda  rahatlık daha hızlı geliyor ve kaslar sakinleşiyor, böylece muayene daha uzun sürmüş gibi sonuçlar alınıyor."

Dr. Westbrook: "EMU OIL'ın en sevdiğim özelliği, verdiği özgürlük, yani; masaj yaparken verdiği hareket özgürlüğü. Hasta daha özgür, çünkü cildini çekmiyorum ve diğer kremler gibi kötü kokusu yok. Ayrıca en görülmeye değer olan şey, muayenenin bu yağ ile daha uzun sürmesinin mümkün olması. Çünkü tedavi uzadıkça EMU OIL kasları daha da fazla rahatlatıyor" diyor ve ekliyor: "Bel kemiğini yerine itebilirim ama hasta arabasına gidene kadar yeniden yerinden çıkabilir çünkü kaslar ve tendonlar çok sıkı çekiyor. Fakat EMU OIL ve derin penetre gücü sayesinde kaslar rahat kalıyor."

PEDİATRİSTLER, AYAK AĞRILARI İÇİN EMU OİL KULLANIYOR

Dr. Bernard J. Hersh, Emu Oil'ın mucizeleriyle uzun zaman önce tanışmış: "İlk başlarda EMU OIL'ı cilt tedavisinde kullanıyordum. Gerçek şu ki; EMU OIL, cildin içerisinde nem tabakası oluşturarak çok terapisel bir şekilde kullanılıyor ve böylece kuruma, çatlama yapmadan çok iyi sonuçlara ulaşmamıza olanak sağlıyor."

Dr. Hersh, saf EMU OIL ile çalışırken EMU OIL'ın formüle edilmiş ürünüyle tanışmıştı. Dr. Hersh 50'den fazla hastasında EMU OIL ürünlerini kullanmış ve çok memnun kalmış: "Bu yağı kullanmaya devam edeceğim ve sanıyorum ki biz, sadece suyun üzerindeki tepenin farkındayız. Diğer yüzeysel ilaçlar, cildi penetre etmedikçe büyük oranda faydasız kalıyor. Ve EMU OIL'ın kanıtlanmış penetre gücü inanılmaz. Sonuç olarak EMU OIL, karıştırıldığı her ilacın cildin en derin ve normalde ulaşılması imkânsız olan tabakalarına en iyi şekilde ulaşmasını mümkün kılıyor. Bu yüzden EMU OIL mükemmel; naturel nem, daha yumuşak ve müthiş bir doku sağlıyor" diyor ve sözlerini şu şekilde noktalıyor: "Bugün bir devrim yaşıyoruz ve EMU OIL'ın bu devrimde haklı gururu var. Naturel yola doğru gidiyoruz ve bu gittikçe daha da hızlanıyor."

Kullanım Şekli
Masaj Yaparak Harici Uygulanır.
 
SAYFA  1 2 3 4  5  6  7
SATIŞ TEL: 02122264884 - - 05377865582
  • Kas Geliştirme - Vücut Geliştirme Hareketleri


  • KAMPANYALAR
     
    eurostargym.com adsense gizlilik politikasi