ROMATİZMA AĞRILARI İÇİN EMU OİL

emu pure

ROMATİZMA AĞRILARI

1995 yılında Oklahama'daki Clinic Ardmore Hastanesi'nde Dr. Thom Leahey yaptığı bir romatizma araştırmasında, ellerinde romatizma rahatsızlığı olan hastalarda EMU OIL kullanmış ve pozitif sonuçlar elde etmiştir. Ve ellerde hissedilebilecek derecede romatizmadan kaynaklanan ağrılar azalmıştır.

Dr. Leahey'in rapor sonucu: "Bu 2 haftalık araştırmada 12 kişiden 7'si EMU OIL kullanmış ve büyük ölçüde ağrılarda azalma kaydedilmiştir. EMU OIL'ın sabah ağrılarını ve şişkinliklerini de azaltmış olduğu belirlenmiştir."

Dr. Leahey'e göre, bu ürünün en büyük avantajı erken romatizma ağrıları kısmında olacak: "Çok etkili olan, yüzeysel kronik veya yıpratıcı romatizmal durumlarda kıkırdak hemen hemen yok olmuş durumdadır. Bu yağ, diz etrafı ve içindeki iltihabı azaltıyor ve böylece daha fazla hareket alanı yaratılmış oluyor."

ROMATİZMA İÇİN YENİ YAĞ FORMÜLÜ

Avustralya'daki Michael Whitehouse Adelaide Üniversitesi Birleşik Araştırma Projesi Laboratuarı ve yine Avustralya Sidnic'teki Peter Ghosh Royal North Shore Hastanesi'nin Experimental Study to Determine the Anti-Arthritic Activity of a New Emu Oil Formulation (EMMP) raporlarındaki araştırmalar EMU OIL'ın hayvanlardaki iltihap ve romatizmaya karşı etkisini kayıt etme amacıyla yapılmıştı. Ve bu rapora dayanarak Whitehouse ve Ghosh 25 yıldır anti-romatizma hakkında geniş çapta araştırma yapmış ve basın aracılığı ile anti-romatizma ilaçlarının evrimi ve geliştirilen yeni ilaçlarla ilgili konuşmalar yapıp yazılar yazmışlardır.

İltihap hakkındaki proje sonuçları gösteriyor ki, en güçlü formül methyl salicylate (kış yeşili yağı), isopropanol ve menthol EMU OIL ile karıştırıldığında görülmektedir. Ve bu karışımda iltihaba karşı sinerjistik etkiler EMU OIL ile methyl salicylate arasında oluşmaktadır, yalnız başlarına kullanılmasından çok daha iyi sonuçlar vermektedir ve sadece EMU OIL'ın etkisi diğer ürünlerin etkisinin toplamından çok daha fazladır.
Kullanım Şekli
Masaj Yaparak Harici Uygulanır.
SAYFA  1 2 34  5  6  7
SATIŞ TEL: 02122264884 - - 05377865582
  • Kas Geliştirme - Vücut Geliştirme Hareketleri

  •  
    eurostargym.com adsense gizlilik politikasi