KLİNİK FARMAKOLOJİ PROFESÖRÜ'NÜN EMU OİL HAKKINDA DÜŞÜNDÜKLERİ

emu pure

KLİNİK FARMAKOLOJİ PROFESÖRÜ'NÜN EMU OİL HAKKINDA DÜŞÜNDÜKLERİ

Pennsylvania Doylestown'dan Dr. Leigh Hopkins EMU OIL'ı uzun yıllar boyunca kullanmış ve üzerinde araştırma yapmıştır: "Sağlıklı bir bünyeye sahip olabilmek için her insan yeterli miktarda en az 50 temel besin tüketmelidir. Ve bunların çoğu EMU OIL'ın içeriğinde doğal olarak bulunmaktadır" diyor ve ekliyor: "Benim görüşüme göre insanların perhizlerinde bu temel besinler eksik. Ve burada kimlerin bu yağdan faydalanabileceklerini öngören bazı işaretler ve belirtiler, insanların perhizlerinde bu temel besinlerden ve yağlardan ne kadar yoksun olduklarını yansıtıyor. İnsanların tükettikleri besinlerde yağ bulunup bulunmaması değil, bu yağ çeşitlerinin arasındaki dengesizlik insanların kilo verememesine neden oluyor. Yani burada kritik olan şey, kalite ve miktar."

Dr. Hopkins ekliyor: "Amerikan perhizlerinin dikkati hep çok kalori taşıyan besinlerden uzaklaşmaya yoğunlaşmıştır, ve bu tip yağlara hep temel besin olarak değil kalori taşıyıcı olarak bakılmıştır. İşte burada EMU OIL etkisini göstermektedir. İnsanlar yağları yeterince önemsemiyorlar, fakat mükemmel sağlığa ulaşmak için kritik olan yağları perhizinizden uzaklaştırdıkça EMU OIL'ın  ne kadar etkili bir ürün olduğunu göreceksiniz."

"Ve buna en mükemmel aday kadınlardır, çünkü; yağlı-yağsız yemek seçimine erkeklerden daha fazla dikkat etmektedirler. Bunun doğal sonucu olarak kadınlar EMU OIL'dan en fazla yararlananlar olacaklardır."

Kullanım Şekli
Masaj Yaparak Harici Uygulanır.
SAYFA  1 2 34  5  6  7
SATIŞ TEL: 02122264884 - - 05377865582
  • Kas Geliştirme - Vücut Geliştirme Hareketleri

  •  
    eurostargym.com adsense gizlilik politikasi