EMU OIL KULLANARAK KİLO VERMEK

emu pure

EMU OIL KULLANARAK KİLO VERMEK Dr. Leigh Hopkins, EMU OIL'ı kullanarak kilo vermeyi veya EMU OIL'ın metabolik oranını yükseltme konusunda şunları söylemektedir: "Kilo vermek ülkemiz insanlarının ve obezitede gittikçe daha da büyüyen bir problem haline gelmektedir. Görülüyor ki piyasadaki perhizler de perhiz yapanlar kadar yaygındır. Metabolik fonksiyonlarımızı etkileyen perhizleri anlamak çok önemlidir. Yağ yemek, kilo vermeye çaba gösterenler için  saçma bir öneri olabilir. Ancak perhiz yapmadan önce düşünün! Kalori almayı kısıtlamak iyi sonuçlar getirebilir ve limitini şekerli gıdalar tüketerek harcama cazip gelebilir. Ne doktorlar ne de besin uzmanları bunun tersini söyleyemez. Perhizlerinizde birdenbire dramatik değişikler denemeyin! Bu şekilde sadece kendinizi sevdiğiniz yemeklerden mahrum bırakmış olmuyor aynı zamanda başarısızlığa doğru giden bir yolda kendinize boş yere yüklenmiş oluyorsunuz. Önemli olan yavaş yavaş başlayıp derece derece alışkanlıkları değiştirmek.

Sağlıklı beslenme için ilk önce dengeli perhizin ne olduğunu anlamak gerekir. Besin tabloları (kalori cetveli/guideline)  mesela yemek rehber piramitleri, dengeli ve sağlıklı beslenme için her yemek grubundan ne kadar tüketmemiz gerektiğini gösteriyor.

Bu besin piramitleri bakliyat, meyve ve sebzelerin tüketiminin altını çiziyor ve aynı zamanda yağ ve şekerden uzak kalmayı öneriyor.

Yağları dikkatli seçiniz, çünkü yağ da bir besindir ama her yağ aynı değildir. Tavuk, balık ve az yağlı süt ürünlerini tercih ediniz. Balık yağı, zeytinyağı ve EMU OIL gibi iyi yağları tüketmeye çaba sarf ediniz.

Aşağı yukarı 50 temel besin çeşidi vardır. Linoleic asit (EMU OIL'de bol miktarda bulunan), besin olarak vücut tarafından günde en fazla ihtiyacı giderilmesi gereken besindir. Obez insanlar, temel yağlara zayıf insanlardan daha fazla ihtiyaç duymaktadır.

Antrenman yapın! Antrenman yapmak zor olabilir, öyleyse yavaş yavaş  başlayın. Hatta gün içinde değişik zaman dilimlerinde yalnızca birer dakikayla başlayın ve bu süreyi yavaş yavaş arttırın.

Başarılı bir perhiz yürütmek için bu 50 temel besinin belirli miktarlarda tüketilmesi gerekmektedir. Aksi halde vücut, kapasitesini gösterebileceği verimlilikte çalışamamaktadır. Çok basit bir şekilde vücudunuza yeterli miktarda bu 50 temel besini sağlarsanız kendinizi daha sağlıklı ve enerji dolu hissedecek ve böylece kilo vermek için metabolizmanızı kuvvetlendirmiş olacaksınız.

Temel yağ asitleri, diğer yağlar kadar kalori içermesine rağmen aşırı miktarda tüketildiğinde bile vücut tarafından sadece enerjiye dönüştürülerek kullanılmaktadır. Metabolizmayı hareketlendirir, metabolik ve oksidasyon oranını yükselterek yağ ve glikoz tüketim oranını arttırır.

Temel yağların tüketimi, tüketilen toplam kalorinin %12-15'ini oluşturuyorsa, kişinin kilo vermesi mümkündür ve bu, ince kalmayı sağlar. Temel yağların ana yapısal, hormonal ve elektriksel fonksiyonları vardır, sadece enerji için kullanılmakla kalmazlar. Sonuç, temel yağlar kilo kontrolüne yardımcı olmaktadır. Kalori miktarını düşürmenin, sonuç olarak kilo vermek ve başarılı bir perhiz yürütmek anlamına gelmediğini anlamak çok önemlidir. Peki neden? Çünkü vücut metabolik oranını düşürerek doğal olarak kendisini korumaya çalışır.Vücut normal olarak direniş moduna girerek enerji tasarrufu için çaba sarf edip açlık döneminde yetersiz kalori tüketiminde hayatta kalmak ister.

Başarılı kilo verme programına sahip olabilmek için metabolik oranı yüksek tutmak gerekir ki vücut kalori yaksın.

Fiziksel antrenmanlar bu metabolik oranı yükseltir ve böylece kalori yakılmış olur.

Kısaca, başarılı bir perhiz programı için bütün 50 temel besinlerden tüketmek gerekir. Ve bu temel besinleri günlük olarak en fazla içeren madde linoleic asittir ve bu asit bol miktarda EMU OIL'de bulunmaktadır.

Bu temel besinlerin yanı sıra yeterli kalori tüketimiyle yükselen metabolik oran, kilo verme programını temelidir. Ayrıca dikkatli kalori azaltmayla birlikte yapılan antrenmanlar kilo vermeyi beraberinde getirir ve kilolar vücuda geri dönmez.

Kullanım Şekli
Masaj Yaparak Harici Uygulanır.
SAYFA  1 2 34  5  6  7
SATIŞ TEL: 02122264884 - - 05377865582
  • Kas Geliştirme - Vücut Geliştirme Hareketleri

  •  
    eurostargym.com adsense gizlilik politikasi