EMU OIL'IN TERAPATİK KULLANILIŞLARI

emu pure

EMU OIL'IN TERAPATİK KULLANILIŞLARI

11/1997'de "EMU OIL'ın terapatik kullanılışları" olarak verilen #5.669.921 no'lu A.B.D. patentinin özeti şunları ifade etmektedir: "EMU OIL'ın terapatik kullanılışı kandaki kolesterol ve triglycerides maddelerini azaltmakta, yüksek yoğunluklu lipoprotein maddesini arttırmaktadır. Patentin şu kısmı ise çok ilginç gözlemler sunuyor: "Düzenli bir şekilde EMU OIL kullanıldığında kolesterol, triglyceride ve Low Density Lipoprotein (düşük yoğunluklu lipoprotein - LDL's)'de düşüş; High Density Lipoproteinde (yüksek yoğunluklu protein -
HDL's)'de artış olduğu keşfedilmiştir."

Patentin içeriği şu şekilde devam ediyor: "EMU OIL'ı düzenli kullanmak, tırnak uzama oranını ve dayanıklılığını arttırıyor. Ayrıca EMU OIL, cilt lekelerini ve izlerini, yara ve yanık izlerini yok ediyor. En eski cilt izlerini bile silmeyi başarıyor." Süper!

Bu patentin içerdiği diğer konular kadınları memnun ediyor ve çok yakından ilgilendiriyor: "Ciltteki çatlaklara (örneğin, hamilelikte veya kilo alıp verme sonucu oluşan çatlaklar) EMU OIL ile müdahale edilebilir. EMU OIL, bu çatlakları tamamen yok etmektedir."
Kullanım Şekli
Masaj Yaparak Harici Uygulanır.
SAYFA  1 2 34  5  6  7
SATIŞ TEL: 02122264884 - - 05377865582
  • Kas Geliştirme - Vücut Geliştirme Hareketleri

  •  
    eurostargym.com adsense gizlilik politikasi