EMU OIL'IN VETERİNERLİKTE VE HAYVANCILIKTA KULLANILIŞI

emu pure

EMU OIL'IN VETERİNERLİKTE VE HAYVANCILIKTA KULLANILIŞI

Dr. Matthew Zimmer EMU OIL için şunları söylüyor: "EMU OIL çok yüce kullanışlara sahip. EMU OIL'ın epithelial karakteri çok yararlı. Bakterisiz bir yağ, yaraları nemli tutuyor ve ulaştırma kabiliyeti büyük bir avantaj" diyor ve şöyle devam ediyor: "EMU OIL, antibiyotik veya DMSO ile veya her ikisiyle birlikte karıştırıldığında açık yaraları tedavi eder.

Bandajları sürekli değiştirmeye gerek kalmıyor ve böylece yaralı hayvanları daha çabuk taburcu edebiliyorum. Mantar tedavisi için uyguladığım karışımda EMU OIL kullanıyorum. Yaralar çok çabuk kapanıyor ve mikrop bulaşmıyor. Büyükbaş hayvancılıkta, hayvanların meme uçlarındaki çatlaklara ve deliklerin tıkanmasına karşı mükemmel sonuçlar veriyor.

Bu, benim %100 saf EMU OIL kullandığım ana bölümlerden biri, çünkü burada süt üretiminden bahsediyoruz. Diğer ilaçlar kalıntı bırakır ve bu kalıntılar sütte görülür. Bu kimyasal kalıntılar üretim bandına ulaşmamalıdır. EMU OIL'ın hiçbir kalıntısı olmaz, çünkü cilt altına çok çabuk nüfuz etmektedir. EMU OIL, benzeri olmayan mükemmel bir ürün."

Kullanım Şekli
Masaj Yaparak Harici Uygulanır.
SAYFA  1 2 34  5  6  7
SATIŞ TEL: 02122264884 - - 05377865582
  • Kas Geliştirme - Vücut Geliştirme Hareketleri

  •  
    eurostargym.com adsense gizlilik politikasi