EMU OİL KLİNİK KULLANIMLAR VE GÖZLEMLER

emu pure

KLİNİK KULLANIMLAR VE GÖZLEMLER

Kliniksel, naturel bazlı ürünlerle ilgilenen Dr. G. R. Hobday, uzun zamandır EMU OIL kullanıyor: "EMU OIL, Avustralya hükümeti ve özel laboratuarlar tarafından sürekli test ediliyor ve sonuçlar gösteriyor ki; bu üründe steroid, hormon ve hatta bakteri yok."10 yıldır 500'den fazla hastasında EMU OIL kullandığını belirten Dr. Hobday şöyle diyor: "EMU OIL hakkında hiç alerji şikâyeti kaydetmedik."Bundan da önemlisi, Dr. Hobday vurguluyor: "EMU OIL ile yapılan klinik araştırmaların sonucunda çok açıkça görülüyor ki EMU OIL'ın 2 önemli etkisi iltihaplara karşı ajan olması ve derinin en derinlerine kadar nüfuz etmesi. Ayrıca güneşe karşı koruma sağlaması da çok büyük bir avantaj."Dr. Hobday EMU OIL'ın deri üzerindeki etkilerini 10 yıl boyunca araştırmıştır. Ve raporlarında şunları açıklamıştır: "EMU OIL'ı deneyler için hastalara kullandıktan sonra, reçete ile yazmaya başladım ve üç konuda; kuru cilt problemlerinde, kas ve eklem ağrılarının tedavisinde ve epithelenmiş yaraların tedavisinde hastalarıma verdim ve olumlu sonuçlarını hep birlikte gördük, yaşadık."

BU ALANDA EMU OIL'IN KULLANIM SONUÇLARI

CİLT:

. Egzama: Naturel EMU OIL'den yapılan kremler ve saf EMU OIL egzamayı tedavi ediyor. Cilt hassasiyetini ve iltihaplanmayı önlüyor.
. Çatlaklar: Vücutta oluşmuş çatlakları yok ediyor ve yenilerinin oluşmasını önlüyor.
. Yanıklar: Daha az acıyla daha hızlı iyileşme sağlanıyor ve yanık izlerini çok büyük bir oranda yok ediyor.
. Cilt Nakli Ameliyatlarında: Daha az ağrı ve daha az iz.
. Sedef Hastalığı: Bu rahatsızlığı olan birçok hastaya çözüm getirmiştir.

EKLEMLER

. Eklem Ağrıları: Eller, ayaklar, dizler ve dirsekler gibi bölgelerdeki eklem sertleşmelerini önlüyor, ağrıları azaltıyor ve şişkinlikleri yok ediyor.
. Morarma ve Kas Ağrıları: EMU OIL ile müdahale edilen morarma ve kas ağrılarında hissedilebilecek ve gözle görülebilecek oranda çok büyük bir başarı elde edilmiştir. Spordan kaynaklanan kas incinmelerinde ve ağrılarda masaj yağı olarak tatbik edildiğinde çok etkili bulunmuştur.

YENİ YARALAR

. Epithelialize Edilmiş Yaralar: EMU OIL, iz yapıcı hücrelerin formasyon yapmalarını engeller, ameliyat sonrası yaraları rahatlatır ve iltihaba karşı savaşır.

Ve rapor şöyle noktalanıyor: "EMU OIL'ın kullanımları bizi birçok yeni klinik  araştırmalara yönlendiriyor. EMU OIL, tıp dünyasındaki yerini haklı bir şekilde kazanmıştır ve bu ürünü herkes kullanmalı."

YANIK TEDAVİLERİNDE

Texas Lubbock Üniversitesi Tıp Fakültesi'ndeki Dr. John Griswold ve yanık merkezi yöneticisi Timothy J. Harner, 9 ay boyunca 10 yanık hastasında birlikte araştırma yapmışlar ve sonuçları kayıt altına almışlardır.

Bu projenin amacı EMU OIL'ı analiz etmek ve yanık tedavisindeki iyileştirme gücünü ölçmekti.

Araştırma sonuçlarını içeren bu rapor, iki önemli konuda şunları göstermektedir:

  1. Hastaların tümü EMU OIL'ı kullanmaktan ve aldıkları sonuçlardan rahatlık duymuştur.
  2. Kesinlikle gözden kaçırılamaz değişiklikler not edilmiştir.

Yaraların fotoğrafları çekilmiş ve deneyden habersiz olan 3 uzman yaralardaki iltihap ve izleri takip etmiştir. (Tabii ki, bu 3 uzman tedavi edilen hastalardan hangilerinin EMU OIL kullandığını bilmemekteydiler). Değişiklikler o kadar barizdi ki, kaydedilecek derecede önemli gelişmeler sağlanmıştı.

EMU OIL ARAŞTIRMASI: EMU OIL, CİLDİN SUSAMIŞ OLDUĞU ŞEY Mİ?

Texas Tech Üniversitesi'nden Dr. Alexander Zemtsov, EMU OIL'ın kozmetik alanında nemlendirici olarak ve potansiyel tıp e eczacılık alanlarında iyileştirici olarak kullanımı hakkında bir araştırma yürüttü.

Dr. Zemtsov kendisine şu soruyu sordu: "Neden bir şirket ürünlerinde EMU OIL ister? Cevap, sonuçlarda yatıyor."

EMU OIL ile ilgili tespit edilmiş ve kanıtlanmış veriler sonucu, onu penetre gücünü, non-comedogenic oluşunu, alerji yapmamasını ve çok mükemmel bir nemlendirici oluşunu kimse inkâr edemez.

DERİ KALINLAŞMA ARAŞTIRMASI

Birkaç sene önce, "yaşlılardaki cilt kalınlaşması" ile ilgili yapılan bir araştırmada müthiş sonuçlara ulaşıldı. Bu araştırmaya ve EMU OIL ile ilgili yapılmakta olan araştırma sonuçlarına internetten ulaşabilirsiniz.

Kullanım Şekli
Masaj Yaparak Harici Uygulanır.
SAYFA  1 2 34  5  6  7
SATIŞ TEL: 02122264884 - - 05377865582
  • Kas Geliştirme - Vücut Geliştirme Hareketleri

  •  
    eurostargym.com adsense gizlilik politikasi