CARPAL TÜNEL SENDROMU VE EMU OİL

emu pure

CARPAL TÜNEL SENDROMU

Dr. Leigh Hopkins Emu Oil kullanarak "Carpal Tünel Sendromu" tedavisi sunmuştur.

Bu sendrom tekrarlı stres hareketinin sonucu olarak ortaya çıkmaktadır ve günümüzde çalışmakta olan insanlar gittikçe daha fazla bu sendromdan şikâyetçi oluyorlar. El ve kollarıyla sürekli aynı hareketi yapan işçiler bu durumla daha fazla yüz yüze kalıyor. Müzisyenler, ahçılar, yazarlar, daktilo kullananlar, sabahları parmak sertliğinden, tutma gücünün azlığından ve el ve bilek ağrısından şikâyetçi olmaktadırlar.

Bu sendromun sebebi bilekteki tendonların tahriş olması sonucu iltihaplanması (mesela yazma ve daktilo kullanmak). Bu tendonlar eldeki kemik ve ligament arasındaki dar bir tünelden geçmektedir, o yüzden bu rahatsızlık 'tünel sendromu' olarak anılmaktadır. En yaygın tedavi ise özel el antrenmanı ve oral veya anti-iltihap ilaçları enjekte etmektir (örneğin: ibuprofen). Bir diğer yöntem ise; tüneli genişletmek ve baskı altındaki sinir damarının baskısını azaltmak için çok yaygın olmayan fakat bir hayli etkili olan tedavi ise B6 ve B2 vitaminleri almak suretiyle olmaktadır. EMU OIL, anti-iltihap ve carpal tünel sendromunu rahatlatıcı olarak kullanılır, aynen enjekte edilen ibuprofen veya mortin etkisini verir. B6 ve B2 EMU OIL ile birlikte 3 ay boyunca, her öğünde 100 mg olmak suretiyle 300 mg alındıktan sonra bu süreç sonunda bir gelişim kaydedilmezse bir başka terapi denenmeli çünkü kalıcı bir sinir hasarı söz konusu olabilir.

NOT: Burada verilen bilgiler kesinlikle  bilimsel amaçlı, tıbbî öneri değildir. Tedavi ve muayene için doktorunuza danışınız.

Kullanım Şekli
Masaj Yaparak Harici Uygulanır.
SAYFA  1 2 34  5  6  7
SATIŞ TEL: 02122264884 - - 05377865582
  • Kas Geliştirme - Vücut Geliştirme Hareketleri

  •  
    eurostargym.com adsense gizlilik politikasi