DOKTORLAR VE KARYO-PRAKTİKÇİLERE GÖRE EMU OİL

emu pure

DOKTORLAR VE KARYO-PRAKTİKÇİLERE GÖRE EMU OİL

Oklahama Tonkawa'dan  Dr. Patty Heatly ve Texas Decatur'dan Dr. Ron Westbrook şu görüş üzerinde hemfikirler: Amerika'daki 20 milyondan fazla düzenli karyo-praktik tedavisi gören hastanın çok azı EMU OIL'ı keşfetmiş ve diğerleri maalesef yararlarından mahrum kalmıştır."

Dr. Headly ekliyor: "Karyo-praktik alanında masajla tedaviye başladım. Masaja başladığımdan beri EMU OIL kullanıyorum ve EMU OIL, masajın çok önemli bir parçasını oluşturuyor. Ben hem masaj hem de yerleştirme yapıyorum. Ve gerçekten EMU OIL'ı kafadan ayak parmaklarına kadar kullanıyorum. Bazı kronik omuz ve diz problemleri yerleştirmeyle halloluyor ama bu tip durumlarda EMU OIL, tedavinin en son ve en önemli kısmını oluşturuyor. Bunu çok müthiş buluyorum. Belin alt kısmındaki ağrılarla mücadelemde sadece karyo-praktik uygulayarak sonuç alabiliyorum ama karyo-praktikte EMU OIL kullandığımda  rahatlık daha hızlı geliyor ve kaslar sakinleşiyor, böylece muayene daha uzun sürmüş gibi sonuçlar alınıyor."

Dr. Westbrook: "EMU OIL'ın en sevdiğim özelliği, verdiği özgürlük, yani; masaj yaparken verdiği hareket özgürlüğü. Hasta daha özgür, çünkü cildini çekmiyorum ve diğer kremler gibi kötü kokusu yok. Ayrıca en görülmeye değer olan şey, muayenenin bu yağ ile daha uzun sürmesinin mümkün olması. Çünkü tedavi uzadıkça EMU OIL kasları daha da fazla rahatlatıyor" diyor ve ekliyor: "Bel kemiğini yerine itebilirim ama hasta arabasına gidene kadar yeniden yerinden çıkabilir çünkü kaslar ve tendonlar çok sıkı çekiyor. Fakat EMU OIL ve derin penetre gücü sayesinde kaslar rahat kalıyor."

Kullanım Şekli
Masaj Yaparak Harici Uygulanır.
SAYFA  1 2 34  5  6  7
SATIŞ TEL: 02122264884 - - 05377865582
  • Kas Geliştirme - Vücut Geliştirme Hareketleri

  •  
    eurostargym.com adsense gizlilik politikasi