• Canlı Maç Sonuçları
  • Puan Durumu - Tüm Ülkelerin Ligleri
  • Lig İstatikleri
  • Yardım ?
İddaa Sonuçları Canlimaciddaa.com
İddaa Sonuçları

 

Livescore
Muhteşem maçları Score24.com sayesinde gol gol takip edin.
Takım ve liglerin üzerine tıklayarak tüm istatistiklere ulaşabilirsiniz, geçmiş maçlar, puan sıralaması ve form grafiği gibi.
Günün maçlarını canlı izleyebilirsiniz.
Türkcell Süper Lig’de gelecek haftanın programını öğrenebilirsiniz- Almanya Bundesliga’da yarınki maçlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Amerikan buz hokeyi ligi NHL maçlarını geceleri takip edebilirsiniz, NBA maçlarının sonuçlarını canlı öğrenebilirsiniz.

Menü
Gol atan oyuncuyu ve kart görenleri öğrenmek için info tuşuna basarak alt menüyü açın ve dakikalara göre bilgileri alın.Sol taraftaki tarihlere tıklayarak o günkü maçları listeleyebilirsiniz. Açılır menüden spor seçebilir veya Tüm tuşuna basarak oynanan tüm sporları görüntüleyebilirsiniz. Maç bilgisinin hemen sağ tarafındaki kutuya tıklayarak veya lig yazısının solundaki kutuya tıklayarak istediğiniz herhangi ligdeki maçları canlı olarak yeni bir pencerede takip edebilirsiniz.
Tüm maçları görüntülemek yerine sadece dilediğiniz maçları ekranda görüntüleyebilirsiniz. Yapmanız gereken istediğiniz maçları seçerek “seçilileri göster” butonuna tıklamak.
Hoparlör hoparlor aç/kapa ikonuna tıklayarak sesi açıp kapatabilirsiniz, ses açık olduğu durumda seçtiğiniz bir maçta gol olduğunda ve kart gösterildiğinde ses ile uyarı alabilirsiniz.

Herhangi bir öneri ve geliştirme fikiriniz var ise, eurostar@eurostargym.com adresine e-posta atabilirsiniz. Verdiğimiz bilgiler resmi bilgiler değildir ve herhangi bir yanlışlıkta Score24 sorumlu tutulamaz.
İddaa Sonuçları